Rezervasyon Yapın

Güzelliğiniz için Yerinizi Ayırtın!...

Çalışma Saatleri: P.tesi - C.tesi : 08:00 - 18:00
Kimyasal Peeling Nedir ?

Ciltteki lekeleri gidermek, cildi gençleştirmek, deriyi canlandırmak amacıyla cilde uygulanan solüyon işlemine kimyasal peeling denmektedir. Göz çevresi kırışıklıkları, sivilce izleri, güneş veya çil lekesi gibi izlerden bu işlem sayesinde kurtulabilirsiniz. Yapılan işlem sonrasında daha sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşabilirsiniz. Sıradan peelinglerin aksine deneyimli kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir.

İletişim Hattımız

+90 232 856 54 44

Hizmetinizdeyiz

P.tesi-C.tesi 08:00 - 18:00

Kimyasal Peeling
Yüzeysel Kimyasal Peeling Uygulaması

Yüzeysel kimyasal peeling meyve asitleri ile uygulanmaktadır. Alfa Hidroksi Asit olarak da bilinmektedir. Cildin en üst tabakasına etki eden bu ufak moleküller hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır. Ayrıca yüzeydeki lekelerinde giderilmesinde de oldukça başarılı bir yöntemdir. Farklı bir alternatif olarak yüzeysel kimyasal peeling salisilik asitlerle de uygulanmaktadır. Bu yöntem özellikle siyah noktalar ve akneler üzerinde etkili olmaktadır.


Orta Derinlikte Uygulanan Kimyasal Peeling

Derinin ter bezleri ve yağ bezleri bulunan tabakasına uygulanan bu yöntem orta derecedeki kırışıkların tedavisinde ve yaşlanma etkilerine karşı da güzel sonuçlar vermektedir. Bu işlemin ardından 2-3 gün sonra deri dökülmeye başlamaktadır. Ortalama 1 haftada cilt iyileşir.


Derin Kimyasal Peeling Uygulaması

Diğer peeling işlemlerine göre Derin Kimyasal Peeling uygulamasında cilt ciddi şekilde soyulmaktadır. Acılı bir işlem olmasından ötürü lokal anestezi ile yapılmaktadır. Ciltteki lekeler, sivilceler, akneler ve kırışıklıklar üzerinde oldukça etkilidir. Bu işlemden sonra kişide 1-2 hafta süren şişlikler görülebilmektedir. Hatta iyileşme süreci 2-3 ay sürebilir.

Broşürümüzü İndirin
Kimyasal Peeling Uygulama
Bize Ulaşın

+90 232 856 54 44

Hizmetinizdeyiz

P.tesi-C.tesi : 08:00 - 18:00